Zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na e-konsultacje

Zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na e-konsultacje

W związku z sytuacją epidemiczną zapraszamy wszystkich kandydatów na studia do skorzystania z e-konsultacji, które polegają na omówieniu przesłanych przez kandydata prac i udzieleniu wskazówek ukierunkowujących dalszą pracę zależnie od specyfiki danego kierunku.

Prace plastyczne można przesyłać drogą elektroniczną na adres konsultacji na poszczególnych wydziałach. Konsultacje są prowadzone przez wyznaczonych pedagogów w określonych terminach i odbywają się w formie odpowiedzi zwrotnej na adres e-mail lub na podany nr telefonu. Postaramy się w możliwie jak najszybszym czasie udzielić informacji zwrotnej.

Dokumentację fotograficzną prac należy wysłać w formie plików JPG w linku poprzez platformę wetransfer.com. E-mail należy wysłać przed wybranym terminem z informacją jakim kierunkiem studiów kandydat jest zainteresowany.

Prosimy o przesyłanie wyłącznie dokumentacji fotograficznej prac. Szczegółowy harmonogram rekrutacji wraz z informacjami dotyczącycmi egzaminów wstępnych online będzie opublikowany na naszej stronie internetowej, w zakładce REKRUTACJA/EGZAMINY/KONSULTACJE DLA KANDYDATÓW od 14 maja 2020. 

Terminy: 6.05.,12.05, 19.05.26.05.,2.06.,9.06.

Wydział Architektury Wnętrz, Wzornictwa i  Scenografii  - awwiskonsultacje@asp.wroc.pl

Wydział Malarstwa -  malkonsultacje@asp.wroc.pl

Wydział Rzeźby i Mediacji Sztuki -  rzimkonsultacje@asp.wroc.pl

Wydział Grafiki i Sztuki Mediów -  giszmkonsultacje@asp.wroc.pl

Wydział Ceramiki i Szkła -  ciszkonsultacje@asp.wroc.pl

PROSIMY O SKORYGOWANIE JESZCZE RAZ ADRESÓW MAIL

W TYTULE MAILA PROSIMY O PODANIE KIERUNKU


zamieśćiła AZG