Współpraca ASP WRO z firmą Labbvenn – finał projektu

Współpraca ASP WRO z firmą Labbvenn – finał projektu

W grudniu, po sześciu miesiącach intensywnej współpracy, zakończyła się realizacja „Dolnośląskiego Bonu na Innowacje” przez świebodzicką firmę Labbvenn i wrocławską ASP.

„Dolnośląski Bon na Innowacje” to dofinansowania Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego współpracy pomiędzy środowiskami biznesowymi i naukowymi. Wartość dofinansowania projektu, realizowanego od czerwca do grudnia w Katedrze Wzornictwa, wyniosła 71.000 zł.

Trzeci, ostateczny etap prac obejmował m.in. przygotowanie kompleksowej dokumentacji wzorniczej i wykonanie prototypów dla torby dla psa/kota, legowiska oraz mebla dla kota przez projektantki: Renatę Wites-Krzyżanowską z Pracowni Projektowania Produktu i Adę Brożynę z Pracowni Projektowania Kinetycznego.

W siedzibie Pracowni Projektowania Produktu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa odbył się ostateczny odbiór prac przez właścicielkę, oferującej meble i akcesoria dla zwierząt, firmy Labbvenn – Jolantę Szewczak. Odbiór, tak jak cała współpraca, był bezproblemowy, ponieważ projektantki szybko znalazły wspólny język z firmą Labbvenn – połączyła ich pasja dla zwierząt oraz umiłowanie dobrego, nowoczesnego wzornictwa.

Firma będzie się teraz starała wdrożyć opracowane na ASP Wrocław wzory do masowej produkcji, poszerzając tym samym portfolio swoich produktów.


Tekst i zdjęcia: Jakub Żuchowski

zamieściła AZG

Galeria:

Więcej »