Tomasz Broda nominowany do nagrody MediaTory 2018

Tomasz Broda nominowany do nagrody MediaTory 2018

To nominacja w kategorii AKUMULATOR, w której nagradza się "za optymistyczny przekaz w mediach i ładowanie nas pozytywną energią".

Jak zrobić Kaczyńskiego, Morawieckiego i Kukiza i czym Donald Trump uwodzi rosyjskiego przywódcę, dowiemy się z satyrycznej rubryki "Brodaway", która ukazuje się od 10 tygodni na ostatniej stronie tygodnika "Wprost". Jej autor, Tomasz Broda został właśnie nominowany do nagrody MediaTory 2018  - plebiscytu, w którym studenci dziennikarstwa z całej Polski wybierają dziennikarzy i ludzi mediów, których działalność w danym roku akademickim uznali za wzorową.W uzasadnieniu czytamy: "Za stworzenie satyrycznej i niebanalnej rubryki, odbiegającej od schematu znanego z innych tygodników. Za kreatywność, urozmaicanie przekazu oraz rozbawianie czytelników tygodnika".
To nominacja w kategorii AKUMULATOR,  w której nagradza się "za optymistyczny przekaz w mediach i ładowanie nas pozytywną energią".
Statuetki MediaTorów zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Finałowej 1 grudnia 2018 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Organizatorami 12. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory, Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, a współorganizatorem jest Uniwersytet Jagielloński.
http://www.mediatory.pl/o-plebiscycie/nominowani-2018/


zamieściła AZG

Galeria:

Więcej »