wystawa pt. „Q&A”

wystawa pt. „Q&A”

open call do wystawy w galerii MD_S

Q&A

Badania wykazały, że to na co patrzą małe dzieci znacząco wpływa na ich późniejszą karierę zawodową. Chyba nie chcesz, by Twoje dziecko oglądało impresjonistyczne pejzaże i potem całe dnie spędzało podlewając kwiatki, prawda? Niech ogląda gwiazdy i planety, bo to zachęci je do wybrania zawodu astronauty lub naukowca!

lista artystów biorących udział w wystawie zostanie opublikowana w dniu wernisażu o godz. 18:00
kuratorka: obite_lokcie

wystawa pt. „Q&A”
wernisaż 7. czerwca 2018 r. o godz. 19:00

Galeria Sztuki Współczesnej MD_S
ul. Bolesława Chrobrego 24 we Wrocławiu

>>>>>>>

ARTYSTO!

Jeśli męczy Cię organizacja własnych wystaw, masz dość pisania opisu pracy na kolanie na godzinę przed wernisażem, denerwują Cię nieplanowane zrzutki na wino wernisażowe i w ogóle to zasługujesz na coś lepszego - ta wystawa Ci się spodoba.

Informacje dla Artystów chcących wziąć udział w wystawie:

1. Prace można zgłaszać dostarczając je bezpośrednio do Galerii MD_S w dniu wernisażu, tj. 7.06.2018r w godzinach od 14:00 do 17:00. adres: ul. Bolesława Chrobrego 24
2. Liczba miejsc ekspozycyjnych jest ograniczona, dlatego w wystawie weźmie udział 20 artystów, którzy jako pierwsi przyniosą swoje prace.
3. Artyści zastaną zaaranżowaną wcześniej przestrzeń galeryjną, oraz zestaw profesjonalnych opisów dzieł sztuki do wykorzystania.
4. Do wystawy można zgłaszać techniki: 
malarstwo (dłuższy bok nie większy niż 150 cm), rysunek, fotografia, grafika warsztatowa i komputerowa, video, instalacja, rzeźba (wys. nie większa niż 2 metry, szerokość nie większa niż 1 metr).
5. Po wystawie powstanie katalog, wydany w limitowanym nakładzie, składający się z części papierowej i edycji specjalnej - filmu widoku z wystawy.
6 .Każdy uczestnik wystawy otrzyma ZAŚWIADCZENIE (uwaga PUNKTY DO STYPENDIUM) udziału w projekcie "Q&A".
7.Podczas wernisażu odbędzie się PLEBISCYT PUBLICZNOŚCI. Praca, która zdobędzie największe uznanie widzów otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.
8. W razie pytań proszę kontaktować się za pomocą maila na adres: emilia@onet.pl lub zadać pytanie w poście na wydarzeniu na facebooku:https://www.facebook.com/events/910748695752870/

_____

info. emilia dudziec
zam. a. sz

Galeria:

Więcej »