"NOC NA ZIEMI" - finisaż w Galerii MD_S

"NOC NA ZIEMI" - finisaż w Galerii MD_S

19 maja 2018 r. o godz 22:00 serdecznie zapraszamy do Galerii MD_S (ul. Chrobrego 24) na finisaż-pokaz wystawy "Noc na Ziemi"

"Noc na Ziemi" to tytuł filmu Jima Jarmuscha będącego złożeniem kilku epizodów dziejących się w nocy na terenie różnych miast i na różnych kontynentach. Te, wydawałoby się, przypadkowe historie opisują pewien szczególny nastrój nocy, która wyzwala w człowieku zarówno napięcia, melancholię, lęki jak i skłonność do katastroficznego pojmowania świata i swoich osobistych spraw.

Wystawa "Noc na Ziemi" poświęcona jest wydarzeniom i zjawiskom rozgrywającym się w porze nocnej, można więc przyjąć, że prezentowane prace, zrealizowane w różnych technikach i dyscyplinach stają się, na użytek wystawy, uwspółcześnioną wersją nokturnu.

Uczestnikami wystawy są studenci i dydaktycy Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Zapraszamy!

*na wystawie prezentowane będą treści dla osób dorosłych*

Uczestnicy:

Karol Babicz, Łukasz Huculak, Paweł Karpiński, Piotr Kmita, Anna Kołodziejczyk, Joanna Krajewska, Urszula Madera, Kamila Mierzwińska, Kamil Moskowczenko, Sylwia Owczarek, Przemek Pintal, Wojciech Pukocz, Michał Sikorski, Zhen Shen, Dy Tagowska, Ada Tyburczy, Adam Włodarczyk, Joanna Woś

Kuratorzy: Anna Kołodziejczyk, Paweł Karpiński

Finisaż: 22:00, 19.05.2018, Galeria MD_S, ul. Chrobrego 24 Wrocław

Wydarzenie organizowane w ramach 4. Festiwalu Malowania

____

info: md_s

zam: zzajt