Dni Otwarte na ASP

Dni Otwarte na ASP

Zapraszamy 6 i 7 kwietnia 2018, między 10 a 16, do gmachu głównego przy placu Polskim oraz do Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności przy ul. Traugutta.

Czekamy na wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu!  

Zapraszamy do punktów informacyjnych w naszych budynkach przy pl. Polskim 3/4 i ul. Traugutta 19/21, w których czekać na Was będą wykładowcy, pracownicy Działu Organizacji Studiów oraz przedstawiciele kół naukowych i Samorządu Studenckiego. Odpowiemy na wasze pytania o przebiegu rekrutacji, egzaminach wstępnych, konsultacjach i kursach przygotowawczych dla kandydatów. Pomożemy wam uzyskać jak najwięcej informacji o możliwościach i kierunkach jakie oferuje nasza Akademia.

W tych dniach, pomiędzy 10:00 a 16:00 otwieramy dla was większość naszych pracowni - szczegółową listę publikujemy w załączniku. Przyjdźcie porozmawiać z wykładowcami i studentami, posluchać jak się studiuje sztuki piękne i projektowe, poczuć wyjątkową atmosferę naszych pracowni.

Oprócz tego, mamy dla was wydarzenia specjalne - 

Na dziedzińcu Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności, w sobotę odbywać się będą także pokazy wypału ceramiki w piecu raku i piecu do ceramiki czarnej, a w Pracowni Ceramiki Użytkowej - pokazy formowania naczyń na kole. Na tarasie zaprezentujemy odlewanie brązu (metodą wytapianych modeli). 

Nasza huta będzie także otwarta dla Was w ciagu tych dwóch dni a jeśli odwiedzicie Pracownię Serigrafii (sala 401 w budynku przy pl. Polskim 3/4), wyjdziecie z niej z własnoręcznie nadrukowanym wzorem autorstwa Marka Rybickiego (odpowiedzialnego projektowanie naszych tegorocznych materiałów i gadżetow rekrutacyjnch).

Zapraszamy! 


zamieściła AZG

Załączniki

Galeria:

  • proj. Marek Rybicki
Więcej »