Katarzyna Jagiełło laureatką Nagrody Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk "Iuvenes Wratislaviae"

Katarzyna Jagiełło laureatką Nagrody Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk "Iuvenes Wratislaviae"

Nagroda Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk przyznawana jest corocznie za wybitne osiągnięcie przyczyniające się do rozwoju nauki

Dr Katarzyna Anna Jagiełło została laureatką Nagrody Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk "Iuvenes Wratislaviae" za wybitne osiągnięcie naukowe w obszarze nauk humanistyczno-społecznych i artystycznych.

Nagroda Wrocławskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk przyznawana jest corocznie za wybitne osiągnięcie przyczyniające się do rozwoju nauki w dwóch równorzędnych obszarach: nauk o życiu, ścisłych i technicznych oraz nauk humanistyczno-społecznych i artystycznych.
Nagroda jest indywidualna i dedykowana osobom posiadającym stopień doktora i pracującym na stałe na terenie Dolnego Śląska.
Osiągnięciem zgłoszonym do Nagrody była rozprawa doktorska Katarzyny Jagiełło pt."Przestrzenie empatii - nowe idee rozwiązań wystawienniczo- edukacyjnych dla Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy".
Ogłoszenie wyników Konkursu miało miejsce 19.12.2017 roku, podczas jesiennej Sesji Zgromadzenia Członków Oddziału PAN we Wrocławiu.

http://www.wroclaw.pan.pl/index.php/wydarzenia/446-szosty-konkurs-o-nagrode-wroclawskiego-oddzialu-pan-iuvenes-wratislaviae

...........................

info./zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek

Galeria:

Więcej »