Agnieszka Zawiszewska i 'Converse Space Planning Project Group'

Agnieszka Zawiszewska i  'Converse Space Planning Project Group'

Relacja z wyjazdu do Hilversum

Agnieszka Zawiszewska jest tegoroczną absolwentką kierunku Architektury Wnętrz (pierwszy stopień). Otrzymała ona także dyplom uznania JM Rektora ASP za dyplom z wynikiem celującym. Aktualnie studiuje na pierwszym roku Wzornictwa (pierwszy stopień), również na Naszej uczelni.

W październiku 2017 odpowiadając na zaproszenie firmy Converse Netherlands B.V., wyjechała do Hilversum (niedaleko Amsterdamu) w Holandii gdzie odbyła rozmowę kwalifikacyjnę do grupy projektowej 'Converse Space Planning Project Group'. Wzięła także udział w jednodniowych warsztatach w centralnej siedzibie firmy, podczas których miała okazję zetknąć się z materiałami oraz kolekcjami na najbliższe sezony oraz zaprojektować nowe sposoby eksponowania towaru.

Oprócz samych spotkań Agnieszkamiała możliwość pogłębić swoją wiedzę z zakresu wyposażenia nowoczesnych miejsc pracy oraz zwiedzić obszerny kampus firmy- z zewnątrz i z wewnątrz. W siedzibie Converse Netherlands B.V. oraz Nike Netherlands pracuje obecnie ponad 2 tys. osób. Jest to główna siedziba na Europę i Afrykę.


info: A. Zawiszewska

zamieściła AZG

Galeria:

Więcej »