Wykład - Musicon

Wykład - Musicon

Musicon - we are in the future now! JAK ZROBIĆ PRODUKT Z DESIGNU?

Zapraszamy na spotkanie z Kamilem Laszukiem i Kubą Kozikiem, absolwentami wrocławskiej ASP i twórcami sukcesu Musiconu, instrumentu, którego koncepcja narodziła się w murach naszej uczelni jako praca dyplomowa Kamila w 2011 roku w Pracownii Projektowania Produktu. Obecnie ruszyła jego seryjna produkcja i sprzedaż. 

Co się wydarzyło w między czasie?

Projekt pokazywany był na całym świecie, zdobył wiele prestiżowych nagród: iF Design Award, Red Dot Design Award, Core77, Polish Children Design Award oraz był dwukrotnie nominowany do INDEX: design to improve life.

W tym roku wystartował na Kickstarterze i odniósł niezaprzeczalny sukces.

Musicon to unikatowe urządzenie muzyczne, które zostało zaprojektowane dla wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Pozwala na jednoczesne komponowanie i odgrywanie utworów muzycznych, inspiruje, fascynuje ruchem, dźwiękiem i nieskończoną ilością możliwości. Angażuje dzieci w aktywności ściśle powiązane z rozwojem kreatywności. 

O szczegółach, konsekwencji, trudach i celach, ale przede wszystkim o tym JAK ZROBIĆ PRODUKT Z DESIGNU dowiemy się 27go października 2017r. o godz. 12:00 w auli [sala410] budynku Centrum Sztuk Użytkowych, Centrum Innowacyjności przy ul. Traugutta.

Zapraszamy.

więcej informacji:
Strona internetowa
Link do wydarzenia
youtube

____________________________________________

info.: Renata Wites
zamieściła: Karolina Duda

Galeria:

Więcej »