AKCJA CHARYTATYWNA "DAR DLA ALEPPO"

AKCJA CHARYTATYWNA "DAR DLA ALEPPO"

Szanowni Państwo. Pragnę serdecznie podziękować za Waszą dobroć włączenia się we wspólny projekt DAR DLA ALEPPO.

Wczorajsze wydarzenie podpisania deklaracji pokazało, że możemy jednoczyć się wokół dobra jako mieszkańcy Wrocławia i i Dolnego Śląska. Tacy jesteśmy ! Z tego możemy być wszyscy dumni ! Dla ofiar wojny, ludzi cierpiących, dzieci i chorych jednoczymy się,  aby im ulżyć w cierpieniu.

Dostrzegły to media nie tylko w regionie, ale i w całym kraju. Dzięki temu informacja o możliwości pomocy dla chorych w Aleppo dotarła do wielu osób w Polsce. Dziś Wrocław i Dolny Śląsk daje przykład innym, jak konkretnie i realnie pomagać. 

Zwracam się z prośbą o rozpropagowanie projektu pomocy w Państwa środowisku poprzez przekazanie informacji; rozesłanie e-maili, zamieszczenie linku na Państwa stronach internetowych do www.dardlaaleppo.pl itd. W Radio Rodzina dostępne są plakaty i ulotki projektu, które można pobrać. Można też w formie graficznej pobrać je ze strony www.dardlaaleppo.pl  W najbliższych dniach będziemy też drukować tekturowe skarbonki. Na ulicach Wrocławia pojawią się bilbordy projektu bezpłatnie oddane nam na okres Wielkiego Postu. Bardzo proszę też o podpowiedzi i sugestie na dalsze tygodnie działań, abyśmy ustalili wspólny plan. Już rozpoczęliśmy starania, aby w czerwcu br. zaprosić do Wrocławia biskupa z Aleppo i Patriarchę Damaszku.

Od wczoraj zgłasza się wiele instytucji, które chciałyby włączyć się w nasz wspólny projekt. Dziś kilku muzyków z Wrocławia zadeklarowało wydanie wspólnej płyty - cegiełki jako pomocy dla Aleppo. Rodzi się  wiele innych pomysłów, które nas jednoczą.

W razie pytań i sugestii jestem do Państwa dyspozycji.

W sprawach projektu i  nie tylko, zapraszam na antenę naszego Katolickiego Radia Rodzina, aby też podzielić się dobrem i sukcesami, które są udziałem Państwa instytucji. 

Z wyrazami szacunku

ks. Cezary Chwilczyński


informacja: Rektorat

Galeria:

Więcej »