Maksimum DESIGN-u, Optimum FOLK-u - konkurs dla młodych artystów

Maksimum DESIGN-u, Optimum FOLK-u - konkurs dla młodych artystów

Zapraszamy studentów architektury i kierunków artystycznych oraz kandydatów zamierzających podjąć wymienione studia do udziału w konkursie organizowanym przez Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową w Nowym Targu.

Warunek  udziału w konkursie: kreatywność, poczucie estetyki i wyczucie przestrzeni, autorska umiejętność aranżowania wnętrz.
Fundatorem głównej nagrody w wysokości 5 tys. zł jest Firma Projektowo-Budowlana ARCHI-Projekt Sp.j. M.Bentkowski, M.Kopeć, która również zrealizuje zwycięski projekt.

NAGRODY W KONKURSIE
I miejsce - 5.000,00 PLN  oraz realizacja projektu wnętrza apartamentu w inwestycji Białka Resort & Spa
II miejsce - 2.000,00 PLN,
III miejsce - 1.000,00 PLN.

KONKURS pod hasłem „maksimum DESIGN-u  optimum FOLK-u” ma zaowocować autorskimi  koncepcjami  aranżacji wnętrza apartamentu w  nowoczesnym  mieszkaniu o powierzchni ok. 37,5m2.

Organizatorzy konkursu czekają na kreatywne pomysły rozwiązania. Najważniejszą wskazówką jest to, aby apartament zaprojektować dla osób, które oczekując współczesnego designu cenią jednocześnie sztukę regionalna, tradycyjne materiały, rękodzieło, snycerkę!
Działania konkursowe będą zwieńczone wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej po realizacji zwycięskiego projektu.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Udział w Konkursie można zgłaszać do dnia 8 czerwca 2021 roku do godziny 23:59.

Na stronie konkursowej znajduje się dokumentacja techniczna, rzuty wnętrza konkursowego oraz  niezbędne dokumenty,  które należy przesłać wraz z projektem konkursowym  na adres e-mail: architektura.konkurs@ppuz.edu.pl.

Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: innowacyjność zastosowanych rozwiązań, kreatywność, utożsamienie się z kontekstem miejsca, charakter subtelnego nawiązania do regionu podhalańskiego  oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie kierunku architektura Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone dnia 15 czerwca 2021 roku na stronie internetowej

Więcej informacji pod adresem: https://ppuz.edu.pl/konkurs-pt-maksimum-designu-i-op.html


zamieścił: mp

Załączniki

Galeria:

Więcej »