Konkurs na logo

Z okazji obchodzonej w 2021 r. 50-rocznicy nawiązania polsko-malezyjskich relacji dyplomatycznych, zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na najlepsze logo obchodów.

Osoby zainteresowane udziałem powinny przesłać stworzone przez siebie logo, które będzie symbolizowało przyjacielską i partnerską relację łączącą oba kraje, opartą na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu. Powinno ono nawiązywać do symboli/kolorystyki flag obu krajów, obowiązkowym elementem jest liczba 50.

Każdą pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl w postaci pliku cyfrowego PNG (maksymalna waga pliku 5 MB), zgodnie z wytycznymi w zawartymi w Regulaminie Konkursu.

 Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 5 projektów graficznych. Bezwzględnie zabrania się podawania imienia i nazwiska, w jakimkolwiek miejscu na planszy.

 Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych: do dnia 30 kwietnia 2021 r.

 Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę wysokości 1,000 EUR lub równowartość tej kwoty w innej walucie.

 Szczegóły Konkursu, w tym Regulamin i Formularze Zgłoszeniowe znajdują się na stronie https://www.pl50my.com/rules-and-regulations

 Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania strony www.PL50MY.com , aby dowiedzieć się więcej o historii stosunków dyplomatycznych Malezji i Polski, nadchodzących wydarzeniach lub obejrzeć galerię zdjęć.

 Weź udział w Konkursie i świętuj z nami 50-lecie relacji!