18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

18. edycja konkursu APH to świetna okazja, by zmierzyć się z własnymi słabościami i skonfrontować swoje działania ze światem sztuki.

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, za niecałe dwa tygodnie obudzimy się w nowej rzeczywistości AD 2019. Na listach noworocznych postanowień na pewno znajdzie się punkt poświęcony własnemu rozwojowi. 18. edycja konkursu APH to świetna okazja, by zmierzyć się z własnymi słabościami i skonfrontować swoje działania ze światem sztuki. Konkursowy panel online, przez który studentki i studenci IV lub V roku wszystkich kierunków i wydziałów artystycznych na polskich uczelniach mogą wysyłać swoje prace, działa tylko do 10 lutego 2019!

Zbliżająca się przerwa świąteczna to nie tylko czas, żeby odpocząć od codziennego zgiełku. To też moment, aby zastanowić się chwilę nad promocją własnej działalności artystycznej. Dzięki dobrze zbudowanemu portfolio łatwiej przedstawić swoją twórczość szerokiemu gronu odbiorców. Wielu młodych adeptów sztuki nie do końca jednak wie, jak profesjonalnie zaprezentować swoje prace i osiągnięcia. Wiemy, że mówienie o swojej twórczości może sprawiać problemy, dlatego wraz z Bogną Świątkowską (Fundacja Bęc Zmiana) i partnerskimi akademiami sztuk pięknych postanowiliśmy zorganizować specjalne warsztaty w styczniu 2019 roku. Na 7 polskich uczelniach podpowiemy studentom, jak wypełnić formularze zgłoszeniowe, wnioski do stypendiów i stworzyć przejrzyste oraz interesujące portfolio. Więcej informacji o warsztatch na STRONIE FUNDACJI APH oraz na stronach poszczególnych uczelni.

Portfolio jest niezbędnym elementem pozaakademickiego życia. Udział w 18. edycji konkursu APH to świetna okazja, aby skonfrontować realizowane działania i projekty z szeroką publicznością i krytyką: wypowiedzi i opinia niezależnych krytyków i kuratorów to bezcenna wiedza, która przyda się każdemu młodemu adeptowi sztuki. Jury konkursu Artystyczna Podróż Hestii to międzynarodowe grono profesjonalistów, którzy pomagają młodym twórcom w określeniu odpowiedniej drogi artystycznej. Więcej informacji o jury najnowszej 18. odsłony konkursu APH można znaleźć na NASZEJ STRONIE.

------------------------

Studentko/Studencie,

Chcesz porozmawiać z konkursowym jury, zobaczyć jak od środka wygląda świat sztuki? Zrób wszystko, by dostać się do finału konkursu APH. Pamiętaj przy tym o prawidłowo wypełnionym formularzu zgłoszeniowym. Nie jesteś pewien, czy spełniasz wszystkie regulaminowe wymagania konkursu? Śledź na bieżąco coczwartkowe posty na NASZYM FACEBOOKU – znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Biorąc udział w konkursie APH, masz szansę wyjechać w miesięczną podróż i skorzystać z profesjonalnego programu rezydencyjnego w Residency Unlimited w Nowym Jorku lub centrum RUPERT Wilnie. Każda z tych możliwości to świetna okazja na nawiązanie nowych kontaktów. Zmiana perspektywy i środowiska wzbogaci Cię, pozwoli na poszerzenie artystycznych horyzontów.

Regulamin oraz panel zgłoszeniowy znajdują się na STRONIE KONKURSOWEJ.

Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie. Napisz do nas: konkurs@fundacjaph.pl

Galeria:

Więcej »