Konkurs na logo Odra Centrum!

Konkurs na logo Odra Centrum!

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkich do udziału w otwartym konkursie na projekt logotypu! Polega on na przygotowaniu logo oraz przewodnika identyfikacji wizualnej dla powstającego ośrodka Odra Centrum. Nagrodą w konkursie jest 5000 zł brutto.

Czym jest Odra Centrum?
Odra Centrum będzie pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane będą projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane będą również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej. Działania realizowane w ramach Odra Centrum prowadzone będą pod hasłem „Budujemy tożsamość Odrzan”. Odra Centrum jest jednym z projektów prowadzonych przez Fundację OnWater.pl. Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na maj 2019 roku. Więcej o Odra Centrum >>

Co robimy? Jacy jesteśmy?
Więcej na temat działań, ludzi i klimatu panującego w fundacji znajdziecie tutaj:
http://onwater.pl/category/akcje/

Czego oczekujemy?
Chcielibyśmy pochwalić się atrakcyjnym logotypem, który pozwoli nam zachować spójność i wysoką jakość produkowanych materiałów biurowych, promocyjnych i informacyjnych.

W jakiej formie przysyłać projekty?
Na etapie wyboru zwycięzcy zaakceptujemy pracę w każdym formacie i formie. Oznacza to, że jeśli masz ochotę, możesz swoją propozycję narysować długopisem na serwetce, zrobić zdjęcie telefonem i przysłać do nas mailem. Pamiętaj jednak o dwóch ważnych kwestiach:

  • podanie Twoich danych kontaktowych
  • jeśli wygrasz, będziesz musiał dostarczyć pełną dokumentację, zgodnie ze standardami obowiązującymi w branży

Czego oczekujemy od zwycięzcy konkursu?
Od zwycięzcy konkursu oczekujemy przygotowania uproszczonego zestawu dokumentów nazwanego księgą identyfikacji wizualnej, która obejmie: projekt Logotypu oraz pełnej księgi znaku logotypu, projekt wizytówek Fundacji, projekt papieru firmowego Fundacji. W skład dostarczonego zestawu wchodzić muszą także pliki źródłowe .psd, .ai lub inne powszechnie stosowane formaty.

Jaka jest nagroda w konkursie?
Nagrodą w konkursie jest 5000 zł brutto. Ponieważ w konkursie mogą wciąć udział zarówno firmy, jak i osoby indywidualne, formą rozliczenia może być zarówno faktura, jak i umowa o dzieło.

Dodatkowe pytania?
Celem tego konkursu jest jak najlepsze logo powstającego ośrodka Odra Centrum, dlatego mile widziane są dodatkowe pytania. Jeśli masz swój własny brief, który wykorzystujesz przy pracy, możesz go do nas przysłać na adres biuro@onwater.pl – na pewno odpowiemy.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj:
http://onwater.pl/konkurs-na-logo-odra-centrum-regulamin/

_________________________________________________

Kontakt w sprawie konkursu:
biuro@onwater.pl

info. Samorząd Studencki