OPEN CALL - Ogólnopolska Wystawa Ilustracji Studenckiej Szkół Artystycznych

OPEN CALL - Ogólnopolska Wystawa Ilustracji Studenckiej Szkół Artystycznych

w ramach Festiwalu Mikstury Kultury.

W ramach finału II Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Mikstury Kultury we współpracy z Forum Studentów Uczelni Artystycznych oraz pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorząd Studencki ASP Wrocław organizuje nabory do wystaw oraz pokazów, które odbędą się we Wrocławiu w czerwcu 2018. 

_________

▷ Termin nadsyłania zgłoszeń: 20. 04. 2018

▷Jest to alternatywne wydarzenie - inicjowane i organizowane przez studentów dla studentów. Mamy podobne aspiracje i chęci współpracy poprzez promocję artystów młodego pokolenia. 

▷ NABÓR PRAC :

Jeżeli Twoje zainteresowania wpisują się w ilustrację książkową, autorską lub satyryczną, nie zwlekaj, po prostu działaj - czekamy tylko do 20 kwietnia!

Nie tylko podzielisz się swoim talentem, zdobędziesz doświadczenie, wymienisz się kontaktami z inspirującymi artystami, kuratorami, z którymi będziesz mógł nawiązać współpracę.

Ponadto, zaprezentujesz swoją twórczość w gronie uzdolnionych studentów z całej Polski w znaczącym miejscu jakim jest Domek Miedziorytnika znajdujący się na Rynku we Wrocławiu.

▷ Wystarczy jedynie wysłać maila zawierającego zgłoszenie i reprodukcje pracy.

Mail: miksturykultury@gmail.com 

Szczegóły w regulaminie (załącznik). 

Wernisaż wybranych prac 20 czerwca 2018, Domek Miedziorytnika ul. Mikołaja ul. Św. Mikołaja 1, Wrocław.

Mikstury Kultury są organizowane dzięki Forum Studentów Uczelni Artystycznych, zrzeszających akademie i uniwersytety artystyczne w Polsce.

więcej na: https://www.facebook.com/events/162031514457917/ 

______

info. Samorząd Studencki  

Załączniki