Konkurs na linię opakowań dla wysokogatunkowych herbat

Firma Progressive Agata Szurlej, właściciel marki Czas na Herbatę (Organizator Konkursu), ma przyjemność zaprosić projektantów, grafików oraz studentów wzornictwa lub grafiki do udziału w konkursie na linię opakowań dla wysokogatunkowych herbat.

Linia ma składać się z sześciu opakowań, których wygląd zewnętrzny ma w wyraźny sposób nawiązywać do krajów pochodzenia herbat.

Są nimi: - Kenia, - RPA, - Indie, - Sri Lanka, - Japonia, - Chiny.

Wszystkie 6 opakowań powinny stanowić spójną serię, tzn. charakteryzować się jedną stylistyką. Ponadto opakowania powinny swoim wyglądem wskazywać, że zawierają produkty wysokogatunkowe, tzw. premium.

Zgłoszone projekty powinny uwzględniać takie elementy jak: projekt graficzny, typografię, kształt opakowania (opcjonalnie materiał, z którego ma być wykonane opakowanie).

Przy projektowaniu typografii należy przykładowo przyjąć następujące treści: DARJEELING FIRST FLUSH Herbata czarna z Indii Darjeeling jest niewielkim regionem w Indiach (pomiędzy Nepalem i Bhutanem) położonym na wysokości ponad 2200 m n.p.m. o umiarkowanym klimacie, sprzyjającym rozwojowi turystyki. Plantacje gatunku Darjeeling dostarczają ok. 4-5% całej produkcji herbaty w Indiach. Ze względy na wysoką jakość upraw praktycznie cały zbiór jest przeznaczony na eksport. Dobrej jakości towarzyszą wysokie ceny osiągane przez ten gatunek herbaty na światowych rynkach. Szczególną popularnością cieszy się herbata z pierwszego zbioru w sezonie (First Flush), której sprzedaż i dystrybucja jest starannie reglamentowana. Herbata indyjska z pierwszego zbioru (First Flush) daje napar o jasnym, złotawym odcieniu i wyśmienitym kwiatowym aromacie. Składniki: herbata czarna Darjeeling 100% Kraj pochodzenia: Indie

Wartość Nagrody Głównej: 6 000 zł. Konkurs trwa do 28 lutego 2018 r. Prace konkursowe należy przesłać na adres mailowy marketing@herbata.net w temacie wiadomości wpisując "KONKURS NA SERIĘ OPAKOWAŃ". Więcej informacji o konkursie można uzyskać pisząc na adres marta.hryniuk@herbata.net lub pod numerem telefonu 691 801 201. Przed udziałem w konkursie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się na stronie www.czasnaherbate.net