"PORTA BY ME" Konkurs dla młodych architektów i designerów

Zgłoszenia do 15 stycznia 2018 r.

Konkurs PORTA BY ME organizowany jest przez markę PORTA DRZWI i jest skierowany do studentów kierunków artystycznych i technicznych. W poprzednich trzech edycjach celem konkursu było zaprojektowanie drzwi. W tegorocznej edycji – 4 DOORS – zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie przedmiotu okołodrzwiowego, który uzupełni przestrzeń na, przy, obok drzwi. Termin zgłaszania prac w ramach edycji 4 DOORS kończy się 15 stycznia 2018 r. 

Uczestnicy konkursu, których projekty zajmą miejsce na podium, otrzymają również nagrodę finansową : 

10 tys. zł(I miejsce), 3,5 tys. zł (II miejsce) oraz 1,5 tys. zł (III miejsce). Pieniądze to nie wszystko. Wyróżnione przez jury prace są prezentowane przez firmę PORTA DRZWI przy okazji wystaw czy imprez branżowych. Projekty mają również szansę być wdrożone do standardowej produkcji.

Kolejna edycja konkursu PORTA BY ME: 4 DOORS będzie okazją dla młodych designerów i architektów, aby wykazali się swoją pomysłowością i kreatywnością. Już po raz czwarty konkursowe prace będą oceniane przez profesjonalne jury nie tylko pod względem realizacji przewodniego tematu, ale również w kontekście innowacyjności, funkcjonalności, estetyki, wzornictwa, doboru materiałów, sposobu umiejętnego zaprezentowania produktu oraz możliwości realizacji projektu. Podczas tej edycji uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować projekt przedmiotów okołodrzwiowych, które uzupełnią przestrzeń znajdującą się wokół drzwi.

Więcej informacji o konkursie PORTA BY ME znajduje się na stronie: http://www.portabyme.pl/


__________

info:https://www.portabyme.pl/

zam:Natalia Komorowska/Samorząd Studencki 

Galeria:

Więcej »