TUBĄDZIN DESIGN AWARDS

Po niewątpliwym sukcesie pierwszej edycji konkursu dla projektantów, architektów i studentów tych kierunków - Tubądzin Design Awards, który zakończył się zgłoszeniem ponad 1200 projektów, 30.11. wystartowaliśmy z drugą edycją.

Dołącz do nas! Pokaż nieograniczone możliwości projektowania! To jak zaprojektujemy nasze najbliższe otoczenie wpływa na to jacy jesteśmy. Czekamy na Twoje projekty! Czeka na Ciebie Nowy Jork! 

Przypominamy:

Łączna pula nagród wynosi ponad 50 000 euro i obejmuje m.in.:

• Grand Prix 2 500 euro i wyjazd do Nowego Jorku, 

• publikacje w ELLE Decoration, 

• wyjazdy do Mediolanu na Salone del Mobile 2019, 

• warsztaty u najlepszych europejskich projektantów w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie, w biurze projektowym Villa International Co. w Budapeszcie i w pracowni WWAA w Warszawie.

Doceniamy Twój potencjał i zaangażowanie, dlatego zapraszamy Cię do zgłoszenia swoich projektów. TDA to przede wszystkim inspirujący konkurs. Projektujesz z wykorzystaniem produktów firmy Tubądzin? Przed Tobą trwający właśnie ostatni Etap, aby zgłosić swoje prace i sięgnąć po atrakcyjne nagrody! To naprawdę proste: zaloguj się na www.tubadzin.pl/design   i wypełnij formularz zgłoszeniowy. My zajmiemy się resztą. Możesz zgłosić dowolną liczbę prac. Termin mija 31 lipca!