Konkurs Projektujesz! Zyskujesz!

Firma Zehnder ma przyjemność zaprosić architektów, projektantów wnętrz oraz studentów IV i V roku architektury lub projektowania wnętrz do udziału w piątej edycji konkursu Projektujesz! Zyskujesz!

Uwaga nowość: projekty mogą poza kultowym grzejnikiem Zehnder Charleston (grupa produktów Charleston), uwzględniać wszystkie typy grzejników z aktualnej oferty Zehnder (grupa produktów Open).

Wartość wszystkich nagród to 100 000 zł!

Konkurs trwa tylko do 10.09.2017. Warto się pospieszyć, bo dla najszybszych przewidziane są atrakcyjne, kolekcjonerskie upominki.

Prace konkursowe - tak jak w poprzedniej edycji - należy umieścić na dedykowanym serwerze ftp.konkurs-zehnder.plAby uzyskać dane dostępu, proszę zgłosić się, pisząc na adres email promocja@zehnder.pl lub po prostu odpowiedzieć na tego e-maila. W tytule maila najlepiej jest wpisać „Dostęp do serwera FTP, imię i nazwisko uczestnika”, natomiast w treści maila koniecznie prosimy podać, do której z dwóch kategorii konkursowych będą zgłaszane projekty: realizacje, wizualizacje lub do obu tych kategorii, jak i grup produktów (Charleston i Open- pozostałe grzejniki), a także imię i nazwisko uczestnika. Należy pamiętać, iż jeden uczestnik może zgłosić maksymalną ilość 4 projektów łącznie w obu kategoriach konkursowych, bez względu na grupę produktów.

Wszelkie szczegóły zamieszczone są w Strefie Architekta na stronie www.zehnder.pl (strefa dostępna jest po rejestracji oraz zalogowaniu).