Ogólnopolski konkurs na polski eksponat do nowej Kwatery Głównej NATO

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zaprasza absolwentów artystycznych szkół wyższych oraz wydziałów architektury szkół wyższych do udziału w ogólnopolskim konkursie na wybór wykonawcy projektu polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

 • Polski eksponat, nawiązujący do tradycji Solidarności, będzie umieszczony na trawniku przed wejściem do Kwatery Głównej NATO.  Oferty konkursowe powinny zawierać wizualizację projektu eksponatu oraz szacunkową wycenę wykonania eksponatu, a także formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do regulaminu.

  Nagrodą główną w konkursie jest podpisanie przez Zwycięzcę konkursu umowy o wartości 50 000 zł brutto na projekt wykonawczy eksponatu (wraz z wizualizacją) oraz szczegółowy kosztorys wykonania eksponatu, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie konkursu.

  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Oferty konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu należy dostarczyć w terminie do dnia 10 października godz. 16.00 na adres:

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych

  Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej
  al. J. Ch. Szucha 23
  00-580 Warszawa

  z dopiskiem: „Konkurs na projekt polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO”

  Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do Ministerstwa Spraw Zagranicznych na adres mailowy: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Więcej informacji o konkursie oraz regulamin do pobrania na http://www.msz.gov.pl/pl/p/msz_pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_publiczna/ogolnopolski_konkurs_na_polski_eksponat_do_nowej_kwatery_glownej_nato